пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18

Склопакет

У наш час багато власників будинків і квартир вирішують встановити склопакети. Це дуже зручно і дозволяє вирішити одночасно кілька проблем. Але про все по порядку.
Не знайшли що шукали?
Напишіть нам! Ми обов'язково
постараємося Вам допомогти у вашій проблемі
Виберіть послуги
і відразу можете замовити їх, буквально в 2 кліка!
Склопакет
Послуга
Один. вим
Кількість
від Ціна/грн.
1
Заміна склопакета в Києві
- +
0
2
Установка склопакета в ПВХ конструкцію (глуха / стулкова частина)
шт
- +
150
3
Встановлення склопакета в алюмінієвий профіль
шт
- +
250
4
Установка склопакета в дерев'яну конструкцію
шт
- +
550
5
Однокамерний склопакет
- +
0
Загальна сума обраних послуг

від 0 грн

+ виклик майстра: 100 грн

Замовити >
Цiни склопакетiв
Формула
склопакета
Розшифровка,
товщина склопакета
Цiна в гривнях
за 1 кв.м.
Опiр теплопередачi
м2 К/Вт
Звукоiзоляцiя
дБА
Вага,
кг/1м2
4-16-4
однокамерний, 24 мм
1550 грн
0,32 К/Вт
26 дБА
21 кг/1м2
4-16-4i
однокамерний енергозберiгаючий, 24 мм
2340 грн
0,29 К/Вт
26 дБА
21 кг/1м2
4-24-4
однокамерний, 32 мм
1600 грн
0,38 К/Вт
26 дБА
21 кг/1м2
4-24-4i
однокамерний енергозберiгаючий, 32 мм
1910 грн
0,65 К/Вт
26 дБА
21 кг/1м2
4-6-4-6-4
двокамерний, 24 мм
2030 грн
0,42 К/Вт
26 дБА
32 кг/1м2
4-6-4-6-4i
двокамерний енергозберiгаючий, 24 мм
0,57 К/Вт
27 дБА
32 кг/1м2
4-10-4-10-4
двокамерний, 32 мм
2080 грн
0,47 К/Вт
28 дБА
33 кг/1м2
4-10-4-10-4i
двокамерний енергозберiгаючий, 32 мм
2390 грн
0,64 К/Вт
28 дБА
33 кг/1м2
4i-10-4-10-4i
двокамерний з двома енергозбереженнями, 32 мм
2700 грн
0,93 К/Вт
28 дБА
33 кг/1м2
4-14-4-14-4
двокамерний, 40 мм
2130 грн
0,51 К/Вт
30 дБА
35 кг/1м2
4-14-4-14-4i
двокамерний енергозберiгаючий, 40 мм
2440 грн
0,71 К/Вт
30 дБА
35 кг/1м2
4i-14-4-14-4i
двокамерний з двома енергозбереженнями, 40 мм
2750 грн
1,07 К/Вт
30 дБА
35 кг/1м2

Що таке склопакет?

Склопакети для пластикових вікон – це їх найголовніша деталь, яка являє собою світлопрозору конструкцію. Вона складається з двох або більше шарів скла, які склеюються між собою за допомогою спеціальних матеріалів, наприклад, герметиків або рамок. Головна відмінність такого набору від вікна зі звичайним склом полягає в тому, що вони підвищують опір теплопередачі вікна.

Види склопакетів, які ми встановлюємо в Києві

Склопакет установка Київ

Однокамерні склопакети

Однокамерний склопакет складається з двох шарів скла, які герметично з’єднуються по всіх краях завдяки дистанційній планці з осушувачем. Для заповнення внутрішнього простору пакету використовується інертний газ чи повітря.

Скляні елементи мають ширину 4 мм, рамка – 16 мм. Ширина готового виробу – 24 мм. Цей вид вікон є найпоширенішим в Україні. Хоча вони набули статусу базових, останнім часом набирає популярність заміна однокамерних склопакетів на двокамерні.

Встановлення однокамерних пакетів найбільше доцільне на балконах, лоджиях, верандах, терасах. У житлових приміщеннях їхнє застосування бажано обмежити. Це пов’язано з тим, що такі конструкції вікон не забезпечують вимог енергозбереження і звукоізоляції.

Двокамерні склопакети

Конструкція популярних на ринку двокамерних склопакетів передбачає наявність трьох шарів скла, що з’єднуються двома дистанційними рамками. Ширина скла у цьому пакеті – 4 мм, рамки – 6 або 10 мм. Відповідно, у готовому вигляді виріб має ширину 24 мм або 32 мм. Наявність двох камер сприяє підвищенню коефіцієнта теплопередачі. У теплу пору вони зберігають усередині приміщення прохолоду, в зимовий період – тепло, захищають від шуму з вулиці.

На двокамерний склопакет ціна трохи вища, ніж однокамерний. Але на практиці це виправдовується: підвищений рівень енергозбереження з часом заощадить кошти на оплату комунальних послуг, а хороша звукоізоляція сприяє комфорту. Ці вироби рекомендується встановлювати у житлових будинках, дитячих закладах, лікарнях та офісах.

Трикамерний склопакет

Трикамерні склопакети передбачають у своїй конструкції чотири скла та три повітряні камери, заповнені повітрям або інертним газом. Найпоширеніша ширина такого склопакету становить 40 мм. Три камери збільшують ефект теплозбереження у приміщенні. Правда, складніша конфігурація знижує кількість світла, що пропускається, та й вартість їх вище. Через велику вагу пластикове вікно вимагає використання посиленого профілю та міцнішої фурнітури, яка повинна витримувати вагу стулки при відкриванні.

Для кліматичних умов України цілком достатньо двокамерних склопакетів. Але вікна з трьома камерами забезпечують чудову шумоізоляцію, що підходить мешканцям жвавих міських вулиць, а також у районах аеропортів чи залізничних комунікацій.

Такі нехитрі пристрої можна використовувати в будь-яких приміщеннях:

  • квартирах;
  • приватних будинках або котеджах;
  • торгових центрах;
  • магазинах, кіосках;
  • в кафе, ресторанах, барах;
  • в офісних будівлях;
  • в складських приміщеннях.

Який склопакет вставляти у вікна, щоб обійтися в майбутньому без ремонту

У сучасні системи можна вставляти різні види склопакетів, яке може виконувати різні функції:

Енергозберігаючий склопакет

На сучасному ринку підвищений попит має енергозберігаючий склопакет. Ця модель пластикових вікон прийшла із Європи, де використовується Е-скло. Візуально воно має вигляд звичайного, але покривається шаром спеціального напилення з іонів срібла. Нанесення робиться на одне або кілька прошарків скла. Захисний шар сприяє зниженню втрат тепла, відбиваючи інфрачервоні промені на 90%. Встановлення енергозберігаючих склопакетів дозволяє значно заощадити на платежах за опалення.

склопакет ремонт установка ціна

Додатковий ефект досягається закачуванням усередину камер аргону. Цей інертний газ має гарні теплоізолюючі властивості, що значно збільшує рівень енергозбереження. У літній період напилення здатне відбивати ультрафіолетові промені у невеликій кількості.

Тоновані склопакети

Тоноване скло забезпечує захист приміщення від яскравих сонячних променів, створює стиль будівлі. Поверхню скла тонують спеціальною плівкою та вставляють покритою стороною всередину камери. Таким чином, плівка не забруднюється та захищена від механічних пошкоджень. Тоновані пакети стають все більш популярними.

Плівка, що покриває скло, має багато відтінків, тому можна легко підібрати в одному оформленні з інтер’єром. Такі пластикові вікна застосовуються у житлових будинках чи адміністративних будівлях. Вони захищають від яскравого сонця, ультрафіолетового проміння меблі та інші речі, приховують від сторонніх поглядів, так як плівка створює дзеркальний ефект. У сонячний день можна спокійно займатися монітором комп’ютера або дивитися телевізор.

Тріплекс

 Тріплек ще називають антивандальним склом. Воно надзвичайно міцне. Тріплек являє собою мінімум два міцно з’єднаних між собою шара скла. Для їх склеювання існує спеціальна плівка для склопакетів. Головна особливість цього типу в тому, що, навіть від сильного удару по склу воно не розлетиться на всі боки, а залишиться приклеєним до плівки. Таким чином, вікно з тріплеком – це ще одна можливість захистити своє житло, офіс або магазин від зловмисників.

Декоративні

Вибравши декоративні елементи, вам потрібно знати, що ваш склопакет буде мати ще одну деталь – профіль з алюмінію різних кольорів: білий, коричневий, золотий. Його товщина становитиме від 8 до 24 міліметрів.

Шумоізоляція склопакетів

Якісний склопакет захищає приміщення від шумів, що лунають з вулиці. Для деяких випадків потрібна підвищена звукоізоляція: наявність поблизу залізниці, автомагістралі. Тут допоможуть шумоізоляційні склопакети, які можуть поглинати звуки до 34 дБ.

склопаект Київ ремонт установка

Для підвищення звукоізоляції виготовляють кілька конструкцій вікон, які передбачають:

  • використання спеціально обробленого багатошарового скла;
  • збільшення ширини дистанційної рамки між камерами;
  • застосування у пакетах скла різної ширини;
  • заповнення камери інертним газом замість повітря;
  • виготовлення склопакету із різними камерами.

Такі шумопоглинаючі вікна ефективно гасять звуки різної частоти, дозволяючи людям позбутися безсоння та головного болю, викликаного надмірним шумом.

Трохи про розміри склопакетів

Деякі виробники пропонують стандартні розміри склопакетів. Але якщо потрудитися, можна підібрати набір практично для будь-якого вікна. Звичайно ж, підбір повинен починатися з огляду і виміру вікна. У різних приміщеннях розміри і форми вікон можуть відрізнятися. Що ж стосується деяких стандартних вимірів склопакетів, то вони практично завжди на одному рівні. Про них ми зараз вам і розповімо.

Товщина склопакета залежить від того, скільки в ньому шарів скла і, відповідно, повітряних камер між ними. Але варто звернути увагу, що відстань між шарами скла має бути меншою, ніж 20 міліметрів. Відповідно до стандарту, вона повинна бути на рівні від 6 до 16 міліметрів.

Вибираючи вікно зі звукоізоляцією, варто знати, що збільшуючи відстань між шарами скла хоча б на три міліметри, поліпшується звукоізоляція мінімум на десять відсотків. Таким чином, якщо ви хочете отримати гарну звукоізоляцію, вибирайте товщину склопакета від 16 міліметрів. Трикамерні склопакети краще утримують звуки, ніж двокамерні, на 40-45 відсотків.

Де в Києві замовити установку (монтаж) склопакетів

Якщо ви шукаєте відмінну систему з хорошою якісною фурнітурою, звертайтеся до нас. Вже протягом багатьох років ми займаємося монтажем склопакетів. На нашому сайті можна підібрати набір для будь-якого вікна. Наші кваліфіковані співробітники допоможуть з вибором і установкою. На установку склопакетів ціна прийнятна, адже у нас найоптимальніше співвідношення вартості і якості. Звертайтеся в компанію Візер, ми завжди раді новим клієнтам.

Ремонт склопакета: як проходить процедура

На відміну від інших видів ремонту вікон, установка нового склопакета замість наявного є відносно складним процесом, що проходить в декілька етапів:

Попередні виміри. До замовника приїжджає замірник, який фіксує всі необхідні розмірні параметри віконної конструкції. Без замірів заміна склопакета в пластиковому вікні не проводиться, навіть якщо ви готові повідомити розміри в телефонному режимі. Майстру потрібно побачити все на власні очі, врахувати специфічні особливості.

  1. Процес виготовлення нового склопакета. З огляду на індивідуальні розміри вікон в кожній конкретній квартирі, вироби виробляють виключно на замовлення.
  2. Власне установка склопакета на об’єкті. Процедура починається з демонтажу старого елемента, що передбачає зняття штапиків в правильній послідовності. Далі виконується монтаж нового склопакета з його фіксацією в профілі.
  3. Іноді потрібна заміна самих штапиків, особливо якщо змінюється ширина склопакета – тут застосовується інший вид штапика, і старі просто не підходять.

Коли потрібний ремонт склопакета в пластикових вікнах

Загальний список причин для звернення до віконних сервісів у зв’язку з необхідністю заміни шибок досить невеликий, а саме:

  • різні види механічних пошкоджень склопакета;
  • розгерметизація камер, яка призводить до виникнення візуальних дефектів (порушення світлопропускної здатності) або експлуатаційних властивостей;
  • бажання поліпшити тепло- і / або звукоізоляційні властивості пластикового вікна за рахунок, наприклад, заміни склопакета на двокамерний, коли спочатку поставлений однокамерний.

До поширених видів механічних пошкоджень скла відноситься поява тріщин, сколів або, як наслідок проблеми, повна відсутність скла. До подібних дефектів найчастіше призводять акти вандалізму, необережність, сильні температурні перепади. У рідкісних випадках причиною пошкоджень стає порушення технології виготовлення.

Розгерметизація – це характерна проблема неякісних виробів і бракованих моделей. Виявляється подібний дефект у вигляді запотівання скла зсередини, скупчення в просторі між листами скла пилу, води і т.д.

Відзначимо, що ремонт склопакетів – це процедура, яку можна здійснити тільки на заводі-виробнику. У зв’язку з цим виникає кілька складнощів, наприклад, тимчасове закриття отвору без скла плівкою або іншими матеріалами. Через це ремонт одного скла в склопакеті на інший технічно неможливі. У подібних випадках потрібно повністю міняти весь пакет, тому що пов’язане це з автоматичною технологією виробництва склопакетів ..

Чи варто змінювати звичайний склопакет на енергозберігаючий

У новобудовах нерідко встановлюються бюджетні пластикові вікна. Вони оснащуються 1-камерними склопакетами, які мають погану звуко- і теплоізоляцію. Господарі часто вирішують виконати їх заміну. Крім двокамерних виробів багато клієнтів розглядають можливість установки енергозберігаючих світлопрозорих конструкцій.

З точки зору відповідності будівельним нормам в аспекті опору теплопередачі – це вірний крок. Так, рекомендоване значення по ДБН одно 0,75 м2С / Вт. Опір теплопередачі однокамерного склопакета більш ніж в 2 рази гірше (0,32 м2С / Вт). Однак, якщо його вдосконалити і додати газ аргон і енергозберігаюче подвійне напилення, то звичайний однокамерний склопакет за своїми властивостями стане відповідати нашим кліматичним нормам. Звичайний двокамерний аналог також не дотягує до потрібного значення, а ось застосування скла з низькоемісійним покриттям і заповненням внутрішніх камер аргоном дозволяє отримати необхідну теплоізоляцію. До того ж, у такого виробу краще захист від шуму.

При цьому на установку склопакета ціна залишається такою ж, збільшується лише сама вартість виготовленої на замовлення конструкції. Але і ця різниця легко окупає себе за рахунок економії на енергоносіях (обігріві і кондиціонуванні приміщення).

Ціна на установки (монтаж) та ремонт склопакета

Вартість визначається двома складовими: ціною виробу і оплатою роботи. До основних факторів ціноутворення належать:

  • розмір склопакета;
  • число камер;
  • тип скла;
  • варіант заповнення камер;
  • вид віконної конструкції (від неї залежить складність монтажу / демонтажу. Найдорожче обходиться установка скла в дерев’яні рами, а доступніше всього – в пластиковий профіль).

Як розшифрувати формулу склопакету

Формула розшифровує його властивості, описує ключові характеристики основних матеріалів, що використовуються при його виготовленні. До того, як купити склопакет, потрібно навчитися розшифровувати його формулу – це вбереже від помилок. Її можна побачити на спеціальній наклейці, що наносять виробники на нові конструкції. Маркування означає: параметри зовнішнього скла (цифра – товщина, літера – властивості) – ширина камери в мм, іноді є додаткові літерні маркування (наприклад, тепла рамка (ТР), заповнення камери аргоном (Ar), товщина внутрішнього скла – ширина, особливості дистанційної рамки, наповнювача – товщина та тип останнього скла (знаходиться ближче до приміщення).

Наприклад: 4-16-4 – позначення однокамерного склопакета завтовшки 24 мм (сума всіх цифр в формулі), а 4-10-4-10-4 – маркування двокамерного, товщина якого складає 32 мм.

Критерії вибору склопакету

Склопакет – це 80% від площі вікна або дверей. Він багато в чому визначає експлуатаційні особливості конструкції. Щоб вибрати його правильно, необхідно врахувати ключові параметри: теплоізоляцію, звукоізоляцію, рівень безпеки.

Теплоізоляція

Покращені характеристики властиві для склопакетів з енергозберігаючого скла, з теплими дистанційними рамками та інертним газом для заповнення камер. Такі конструкції не пропускають холодне повітря та протяги, дозволяють економити на опаленні.

Звукоізоляція

Підвищується при використанні триплексу та скла товщиною 6 мм. Покращують звукоізоляцію також:

  • збільшена ширина дистанційної рамки між камерами;
  • застосування скла різної ширини;
  • наповнення камер інертним газом.

Безпека

Покращені стандарти безпеки відмічаються при використанні триплексу, загартованого скла або нанесенні протиударної плівки. Вікна потрійного скління вважаються більш надійними, ніж з подвійним пакетом.

Найпоширеніші причини ремонту склопакета

Ремонт склопакета у пластикових вікнах доводиться нечасто, якщо експлуатувати конструкції правильно. Але існує кілька обставин, за наявності яких без заміни не обійтись: пошкодження, розгерметизація та покращення його параметрів. 

Пошкодження

Це може бути тріщина або руйнування внаслідок механічного впливу. Ще одна причина – експлуатація з порушенням правил (наприклад, сильні удари стулками під час закривання).

Розгерметизація

Може статися через різкі або систематичні перепади температури. Проявляється як запотівання, погіршення теплоізоляції (тепле повітря швидко вивітрюється).

Поліпшення

Пов`язано з удосконаленням параметрів та функціональних особливостей конструкцій. Наприклад, заміна однокамерного склопакета на двокамерний з енергозбереженням або трикамерний із заповненням аргоном.

Замовити склопакет, що оптимально підходить за параметрами в кожній конкретній ситуації, нескладно, якщо враховувати особливості кожної конструкції, та уважно розшифровувати формулу. 

 
Коментарі
Написати відгук

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00