пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18

Склопакет

У наш час багато власників будинків і квартир вирішують встановити склопакети. Це дуже зручно і дозволяє вирішити одночасно кілька проблем. Але про все по порядку.
Виберіть послуги
і відразу можете замовити їх, буквально в 2 кліка!
Склопакет
Послуга
Один. вим
Кількість
від Ціна/грн.
1
Установка склопакета в ПВХ конструкцію (глуха / стулкова частина)
шт
- +
150
2
Установка склопакета в аллюмінієвую конструкцію
шт
- +
250
3
Установка склопакета в дерев'яну конструкцію
шт
- +
550
4
Установка сендвіч-панелі
шт
- +
150
Загальна сума обраних послуг

від 0 грн

+ виклик майстра: 100 грн

Замовити >

Все, що необхідно знати про склопакети

Що таке склопакет

Склопакети для пластикових вікон – це їх найголовніша деталь, яка являє собою світлопрозору конструкцію. Вона складається з двох або більше шарів скла, які склеюються між собою за допомогою спеціальних матеріалів, наприклад, герметиків або рамок. Головна відмінність такого набору від вікна зі звичайним склом полягає в тому, що вони підвищують опір теплопередачі вікна.

 Види склопакетів, які ми встановлюємо в Києві

Практично у всіх країнах Європи в 2019 році склопакети є декількох видів:

 •         1-камерні;
 •         2-камерні;
 •         3-камерні.

1-камерна система складається з двох шарів скла і однієї повітряної камери між ними. Двокамерний склопакет – це три або більше шарів скла, між якими є дві і більше повітряні камери.

 Такі нехитрі пристрої можна використовувати в будь-яких приміщеннях:

 • квартирах;
 • приватних будинках або котеджах;
 • торгових центрах;
 • магазинах, кіосках;
 • в кафе, ресторанах, барах;
 • в офісних будівлях;
 • в складських приміщеннях.

Яке скло вставляти у вікна, щоб обійтися в майбутньому без ремонту

У сучасні системи можна вставляти різні види скла, яке може виконувати різні функції:

 • з тонуванням;
 • енергозберігаюче;
 • тріплек;
 • декоративне.

У пакети з тонованими шарами скла в основному вставляють мінімум два і міцно склеюють їх між собою, обробляють спеціальною речовиною. Таке скло візуально зменшує яскравість сонячного світла, захищає від негативного впливу ультрафіолету.

 При використанні енергозберігаючих склопакетів пластикових вікон на одне скло наноситься спеціальне напилення зі срібла. Воно дозволяє досягти так званого ефекту термоса. Тобто, влітку таке вікно буде перешкоджати нагріванню приміщення від сонця, а взимку не буде «випускати» холод з дому або квартири на вулицю.

 Вибравши декоративні елементи, вам потрібно знати, що ваш склопакет буде мати ще одну деталь – профіль з алюмінію різних кольорів: білий, коричневий, золотий. Його товщина становитиме від 8 до 24 міліметрів.

 Тріплек ще називають антивандальним склом. Воно надзвичайно міцне. Тріплек являє собою мінімум два міцно з’єднаних між собою шара скла. Для їх склеювання існує спеціальна плівка для склопакетів. Головна особливість цього типу в тому, що, навіть від сильного удару по склу воно не розлетиться на всі боки, а залишиться приклеєним до плівки. Таким чином, вікно з тріплеком – це ще одна можливість захистити своє житло, офіс або магазин від зловмисників.

Трохи про розміри склопакетів

Деякі виробники пропонують стандартні розміри склопакетів. Але якщо потрудитися, можна підібрати набір практично для будь-якого вікна. Звичайно ж, підбір повинен починатися з огляду і виміру вікна. У різних приміщеннях розміри і форми вікон можуть відрізнятися. Що ж стосується деяких стандартних вимірів склопакетів, то вони практично завжди на одному рівні. Про них ми зараз вам і розповімо.

 Товщина склопакета залежить від того, скільки в ньому шарів скла і, відповідно, повітряних камер між ними. Але варто звернути увагу, що відстань між шарами скла має бути меншою, ніж 20 міліметрів. Відповідно до стандарту, вона повинна бути на рівні від 6 до 16 міліметрів.

 Вибираючи вікно зі звукоізоляцією, варто знати, що збільшуючи відстань між шарами скла хоча б на три міліметри, поліпшується звукоізоляція мінімум на десять відсотків. Таким чином, якщо ви хочете отримати гарну звукоізоляцію, вибирайте товщину склопакета від 16 міліметрів. Трикамерні склопакети краще утримують звуки, ніж двокамерні, на 40-45 відсотків.

 Де в Києві замовити установку склопакетів

Якщо ви шукаєте відмінну систему з хорошою якісною фурнітурою, звертайтеся до нас. Вже протягом багатьох років ми займаємося монтажем склопакетів. На нашому сайті можна підібрати набір для будь-якого вікна. Наші кваліфіковані співробітники допоможуть з вибором і установкою. На установку склопакетів ціна прийнятна, адже у нас найоптимальніше співвідношення вартості і якості. Звертайтеся в компанію Візер, ми завжди раді новим клієнтам.

 Заміна склопакета: як проходить процедура

На відміну від інших видів ремонту пластикових вікон, установка нового склопакета замість наявного є відносно складним процесом, що проходить в декілька етапів:

 Попередні виміри. До замовника приїжджає замірник, який фіксує всі необхідні розмірні параметри віконної конструкції. Без замірів заміна склопакета в пластиковому вікні не проводиться, навіть якщо ви готові повідомити розміри в телефонному режимі. Майстру потрібно побачити все на власні очі, врахувати специфічні особливості.

 1. Процес виготовлення нового склопакета. З огляду на індивідуальні розміри вікон в кожній конкретній квартирі, вироби виробляють виключно на замовлення.
 2. Власне установка склопакета на об’єкті. Процедура починається з демонтажу старого елемента, що передбачає зняття штапиків в правильній послідовності. Далі виконується монтаж нового склопакета з його фіксацією в профілі.
 3. Іноді потрібна заміна самих штапиків, особливо якщо змінюється ширина склопакета – тут застосовується інший вид штапика, і старі просто не підходять.

 Коли потрібна заміна склопакета в пластикових вікнах

Загальний список причин для звернення до віконних сервісів у зв’язку з необхідністю заміни шибок досить невеликий, а саме:

 • різні види механічних пошкоджень склопакета;
 • розгерметизація камер, яка призводить до виникнення візуальних дефектів (порушення світлопропускної здатності) або експлуатаційних властивостей;
 • бажання поліпшити тепло- і / або звукоізоляційні властивості пластикового вікна за рахунок, наприклад, заміни склопакета на двокамерний, коли спочатку поставлений однокамерний.

До поширених видів механічних пошкоджень скла відноситься поява тріщин, сколів або, як наслідок проблеми, повна відсутність скла. До подібних дефектів найчастіше призводять акти вандалізму, необережність, сильні температурні перепади. У рідкісних випадках причиною пошкоджень стає порушення технології виготовлення.

 Розгерметизація – це характерна проблема неякісних виробів і бракованих моделей. Виявляється подібний дефект у вигляді запотівання скла зсередини, скупчення в просторі між листами скла пилу, води і т.д.

 Відзначимо, що ремонт склопакетів – це процедура, яку можна здійснити тільки на заводі-виробнику. У зв’язку з цим виникає кілька складнощів, наприклад, тимчасове закриття отвору без скла плівкою або іншими матеріалами. Через це ремонт і заміна одного скла в склопакеті на інший технічно неможливі. У подібних випадках потрібно повністю міняти весь пакет, тому що пов’язане це з автоматичною технологією виробництва склопакетів ..

 Чи варто змінювати звичайний склопакет на енергозберігаючий

У новобудовах нерідко встановлюються бюджетні пластикові вікна. Вони оснащуються 1-камерними склопакетами, які мають погану звуко- і теплоізоляцію. Господарі часто вирішують виконати їх заміну. Крім двокамерних виробів багато клієнтів розглядають можливість установки енергозберігаючих світлопрозорих конструкцій.

 З точки зору відповідності будівельним нормам в аспекті опору теплопередачі – це вірний крок. Так, рекомендоване значення по ДБН одно 0,75 м2С / Вт. Опір теплопередачі однокамерного склопакета більш ніж в 2 рази гірше (0,32 м2С / Вт). Однак, якщо його вдосконалити і додати газ аргон і енергозберігаюче подвійне напилення, то звичайний однокамерний склопакет за своїми властивостями стане відповідати нашим кліматичним нормам. Звичайний двокамерний аналог також не дотягує до потрібного значення, а ось застосування скла з низькоемісійним покриттям і заповненням внутрішніх камер аргоном дозволяє отримати необхідну теплоізоляцію. До того ж, у такого виробу краще захист від шуму.

 При цьому на установку склопакета ціна залишається такою ж, збільшується лише сама вартість виготовленої на замовлення конструкції. Але і ця різниця легко окупає себе за рахунок економії на енергоносіях (обігріві і кондиціонуванні приміщення).

 Ціна на заміну або ремонт склопакета

Вартість визначається двома складовими: ціною виробу і оплатою роботи. До основних факторів ціноутворення належать:

 • розмір склопакета;
 • число камер;
 • тип скла;
 • варіант заповнення камер;
 • вид віконної конструкції (від неї залежить складність монтажу / демонтажу. Найдорожче обходиться установка скла в дерев’яні рами, а доступніше всього – в пластиковий профіль).
 
Коментарі
Написати відгук

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (050) 464-19-96, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (050) 464-19-96, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (050) 464-19-96, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (050) 464-19-96, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (050) 464-19-96, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00