пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18
Ремонт балкону

Обшивка балкона (дерев'яна, пластикова вагонка)

Обшивка балкона дозволить зробити з Вашого балкона або лоджії ще одну теплу кімнату в будинку або квартирі. Даний етап є завершальним в процесі ремонту на балконі. Він додасть йому естетичний зовнішній вигляд, і зробить його більш комфортним і затишним.
Ціни від 590 грн

Додатковий виклик
майстра: 100 грн

Якісна обшивка балкона в Києві

Обшивка балкона є важливим завершальним етапом ремонтних робіт, виконаних на цьому об’єкті. Вона надає приміщенню завершений зовнішній вигляд, прямо впливає на естетику, затишок і комфорт. Довірити обшивку балкона в Києві краще професіоналам, які заощадять ваші сили і час, гарантують, що результати будуть відповідати очікуванням. Фахівці Vizer мають багаторічний досвід в цій сфері, зроблять все оперативно, якісно і без помилок.

Обшивка балкона: зовнішня і внутрішня

Відразу варто звернути увагу, що всередині оздоблення виконується по завершенні ремонту, а зовні – відразу після скління. Після внутрішньої обшивки необхідно лише встановити меблі та інші пристосування, наприклад, сушку. Зовнішня обшивка балкона виконується паралельно або перед утепленням всередині, укладанням теплої підлоги, електропроводки і т.д.

Зовнішні роботи спрямовані як на забезпечення додаткової привабливості фасаду, так і на захист балконного парапету, даху, стін і плити від різних несприятливих впливів: вітрових навантажень, опадів і т.д. Як при роботах зовні, так і зсередини, можна передбачити додаткове утеплення і звукоізоляцію, причому у випадку з зовнішніми роботами ефективність подібних заходів буде вищою.

У той же час є і мінус у обшивки балкона зовні – ціна, яка вище розцінок на внутрішні роботи. Викликано це додатковою складністю реалізації, необхідністю використання спеціального альпіністського спорудження і високоміцних матеріалів, які не бояться перепадів температур, вологи (сайдинг, профнастил, в рідкісних випадках – пластикова вагонка). Тому якщо максимальне тепло на балконі не обов’язкове, то можна взагалі обійтися без зовнішніх робіт. А ось внутрішня обробка є обов’язковим етапом облаштування та ремонту.

дерев'яна обшивка балкона

Роль матеріалів для обшивки балкона всередині

Попередньо потрібно визначитися з відповідними матеріалами. З одного боку, вони повинні бути привабливими: в такому випадку обшивка балкону всередині перетворить простір, зробить його красивим, і одночасно буде гармонувати із суміжною кімнатою. З іншого боку, вони повинні відповідати меті благоустрою. Якщо потрібен теплий балкон, то не обійтися без додаткового використання теплоізоляційних матеріалів. При холодному варіанті утеплення не обов’язкове. Але в такому випадку внутрішня обшивка балкона повинна бути більш стійкою до температурних коливань, вогкості, змін вологості і т.д.

З урахуванням цих аспектів підбираються різні варіанти обробки, визначаються можливі витрати на матеріали, і приймається остаточне рішення. І тільки після цього починається виконання робіт.

Підготовка до обшивки балкона в Києві

У більшості випадків обшивочний матеріал фіксується на спеціальний, заздалегідь підготовлений каркас. В його ролі найчастіше виступають дерев’яні бруси. Зазвичай зупиняються на перетині 20х40 мм або 30х40 мм, щоб з одного боку залишити можливість для укладання утеплення, а з іншого – не занадто забирати площу балконного простору. Бруси кріпляться до парапету, бічних частин балкона, підлоги, стелі і внутрішніх стін за допомогою шурупів. В отриманих між планками каркаса осередках укладається утеплювач (крім тих, що припадають на суміжні з кімнатою стіни). Потім можна виконувати обшивку балкона, ціна якої прямо залежить від обраного оздоблювального матеріалу.

До найпопулярніших варіантів, що використовуються фахівцями Vizer, відноситься пластикова й дерев’яна вагонка. Трохи рідше використовуються панелі МДФ, гіпсокартон та інші матеріали.

 Обшивка балкона пластиковою вагонкою

Цей матеріал виготовляють з ПВХ методом екструзії. Використання пластикової вагонки допустимо для внутрішніх і зовнішніх робіт. Зовні її застосовують як бюджетну альтернативу сайдингу і профнастилу. Але варто враховувати, що пластик не кращим чином протистоїть механічним впливам (наприклад, граду або сильному вітру), а також вразливий до прямих сонячних променів. Для зовнішніх робіт такий матеріал варто застосовувати на балконах, які знаходяться на затіненій і добре захищеній від вітру ділянці.

Внутрішня обшивка вагонкою балкона – кращий варіант. Пластик доступний в широкій колірній гамі, відрізняється легкою вагою, не боїться вологи, відрізняється демократичною ціною, що особливо важливо при бюджетному ремонті.

Обшивка балкона вагонкою з пластику

До основних плюсів пластикової вагонки, як оздоблювального матеріалу, відноситься:

 • проста обшивка за рахунок системи шип-паз;
 • легкий подальший догляд;
 • різноманітність варіантів (за кольором, наявності / відсутності шва, фактурі і т.д.);
 • привабливість такої обшивки балкона (фото це підтверджують);
 • вологостійкість матеріалу;
 • стійкість до температурних перепадів до 50 градусів за Цельсієм;
 • відсутність необхідності додаткових робіт після укладання вагонки (фарбування або обклеювання шпалерами не потрібно);
 • демократична вартість.

До мінусів пластикової вагонки відноситься не найвища міцність в порівнянні з дерев’яними аналогами. Крім балконів цей матеріал активно використовують у ванних кімнатах і санвузлах, а також в інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

Обшивка балкона дерев’яною вагонкою

Обшивка балкона вагонкою з дерева

Дерев’яна вагонка є ще більш привабливим, екологічним і максимально натуральним матеріалом для обшивки балкона в Києві, ціна якого трохи вище пластикових аналогів.

До сильних сторін цього матеріалу відноситься наступне:

 • підвищена міцність і довговічність;
 • відмінна стійкість до механічних впливів;
 • додаткова теплоізоляція (що часто також важливо для ремонту балконів);
 • природний, натуральний, стильний зовнішній вигляд, який додатково можна освіжити за рахунок покриття тонуванням або кольоровим лаком;
 • приємний дерев’яний аромат.

Все це робить природний матеріал оптимальним вибором, навіть не дивлячись на те, що обшивка балкона вагонкою за ціною виходить дорожче на 10-25%, ніж у випадку з пластиком. Додатковий захист від перепадів вологи забезпечує якісний монтаж із застосуванням антисептиків, паробарьера або додаткового утеплення, яке нівелює цей негативний вплив.

В якості альтернативи двом видам вагонки іноді розглядаються панелі МДФ, які дуже чутливі до вологи, і від вологи гіпсокартон. Останній варіант вимагає виконання додаткових оздоблювальних робіт – фарбування, штукатурки або обклеювання шпалерами.

Компанія Vizer використовує оздоблювальні матеріали перевірених виробників і оперативно виконує всі необхідні монтажні роботи на об’єкті. Якщо вас цікавить внутрішня обшивка балкона, ціна в Києві вас обов’язково приємно здивує. Дізнайтеся всі деталі у наших консультантів.

 
Коментарі
Написати відгук

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00