пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18

Монтаж вікон

Монтаж вікон - це дуже складний і трудомісткий процес. Від того, як цю роботу буде виконано, залежить, скільки простоїть вікно, чи буде воно захищати від шумів, чи не з'явиться на ньому конденсат і так далі. Для того щоб займатися подібною діяльністю, необхідно мати знання і навички, які в більшості випадків можна застосувати на практиці?
Виберіть послуги
і відразу можете замовити їх, буквально в 2 кліка!
Монтаж вікон
Послуга
Один. вим
Кількість
від Ціна/грн.
1
Перевстановлення існуючих вікон або монтаж нових
шт
- +
300
2
Закладення швів ILLBRUK стрічкою (теплий монтаж)
шт
- +
200
3
Герметизація зовнішніх швів рідким пластиком (з урахуванням рідкого пластику)ция наружных швов жидким пластиком (с учетом жидкого платсика)
шт
- +
150
4
Пропеніваніе віконних швів (з урахуванням піни)
шт
- +
120
Загальна сума обраних послуг

від 0 грн

+ виклик майстра: 100 грн

Замовити >

Установка металопластикових вікон в Києві

Якщо Ви вирішили нарешті поміняти старі віконні дерев’яні рами на нові склопакети, Вам знадобиться допомога професіоналів. Монтаж вікон ПВХ вимагає знання основного процесу цієї справи, який складається з багатьох етапів, а також наявності необхідного інструментарію.

Щоб Вам якісно встановили вікна, краще звернутися до перевірених майстрів. Наша фірма Візер вже багато років займається такою діяльністю, тому наші співробітники – справжні професіонали своєї справи. Ми цінуємо свою репутацію і своїх клієнтів, тому виконуємо всі роботи якісно і у вказані терміни. Також поспішаємо повідомити Вам, що на установку вікон ціна у нас досить прийнятна, і приємно відрізняється від конкуруючих фірм.

 Етапи монтажу вікон ПВХ

Монтаж металопластикових вікон складається з декількох етапів. Якщо Ви вирішили замінити у будинку старі дерев’яні вікна на нові, тоді Вам обов’язково потрібно буде пройти такі етапи:

 • замір металопластикових вікон: розміри і ін. параметри;
 • демонтаж наявних вікон;
 • підготовка віконного отвору для установки нового склопакета (в цю категорію робіт ми віднесемо очищення отвору від сміття, а також вирівнювання його форми – всі стінки повинні стати абсолютно рівними);
 • безпосередньо установка нової конструкції у віконний отвір.

Останній етап також складається з безлічі моментів: установки склопакета, до якого необхідно прикріпити рухомі частини, щоб вікно можна було відкрити. Потім потрібно вирівняти вікно в трьох площинах. Це робиться для того, щоб навантаження на всі деталі вікна була однаковою. Далі необхідно ізолювати монтажні зазори, стики між прорізами і конструкціями. Для цього потрібно використовувати монтажну піну. Після цього можна почати монтаж відливів, підвіконь, козирків. Ще можна створити гідро- і пароізоляцію, використовуючи спеціальну стрічку. Після установки всіх елементів можна переходити до їх регулювання і калібрування. При необхідності, на цьому етапі можна подбати про шумоізоляцію.

Під час монтажу особливу увагу варто приділити герметизації вікон. Якщо пропустити навіть невелику щілину, це може стати причиною подальшого розхитування всієї конструкції. Через рік вікна стануть не краще дерев’яних – припинять затримувати звуки, з них буде дути вітер і так далі.

Щоб заповнити зазор між стіною і вікном, використовують поліуретанову піну. Цей матеріал забезпечує хорошу термоізоляцію і герметизацію стику. Правда, часто забувають, що при попаданні на неї прямого сонячного світла, вона втрачає свої властивості. Виходячи з цього, піну необхідно захищати. Для цього можна створити гідробар’єр. Краще зробити це з обох сторін шва. Також слід не відкладати на потім монтаж відкосів. Рекомендується робити це відразу. В іншому випадку, Ви ризикуєте отримати постійний конденсат на склі.

 Для того, щоб уникнути всіх вище описаних неприємних моментів, використовується клейка стрічка з гідропароізоляційними властивостями. Клеїти її потрібно по периметру, уникаючи нижнього краю вікна. Стрічка захистить шар монтажної піни від вологи зовні і сприятиме відведенню вологи з внутрішньої частини.

Створення гарної гідроізоляції – це не примха, це захист Ваших вікон від псування. Тому при установці вікон ПВХ не варто нехтувати цим моментом.

 Установка пластикових вікон в деталях

Коли старі конструкції вже демонтовані (на процедуру потрібно від 15 до 40 хвилин), виконується зачистка отвору від штукатурних залишків та іншого сміття, а також підготовка отвору під монтаж – ґрунтовка поверхні. У деяких випадках потрібно провести штукатурні роботи по отвору – все залежить від рівня якості самого будинку.

Далі починається установка вікон в такій послідовності:

 1. Виставлення за рівнем віконного короба (профілю без скла і стулок) з використанням монтажних клинів. Це потрібно для правильного розподілу навантажень і подальшої довгострокової безпроблемної експлуатації вікна.
 2. Фіксація профілю в коробі. Використовуються анкерні пластини. Число точок кріплення визначається, виходячи з рекомендованого кроку від 15 см до 70 см : все залежить від кольору пластику, розміру конструкції, кількості стулок і імпостів, відповідно рекомендованого кроку кріплення.
 3. Установка відливу вікна. Він кріпиться до підвіконного профілю саморізами з зовнішнього боку.
 4. Навішування на короб стулок і установка склопакетів.
 5. Ущільнення монтажного шва з використанням теплоізоляційних матеріалів. Важливий етап установки вікон ПВХ, що дозволяє отримати надійне і герметичне місце примикання профілю до отвору. Найчастіше використовується монтажна піна, але можливо ущільнення з використанням і інших матеріалів, наприклад гідро- і пароізоляція монтажними стрічками Ілбрук.
 6. Захист монтажного шва (рекомендований сучасними будівельними нормами етап монтажу пластикових вікон). Його завдання зводиться до захисту піни від негативних атмосферних впливів, втрати експлуатаційних властивостей і руйнування.
 7. Установка підвіконня на цементний розчин, піну, спеціальні утримуючі конструкції.
 8. Фінальний огляд та виконання регулювань, якщо це потрібно.

 Євромонтаж або тепле встановлення металопластикових вікон

Якщо віконні прорізи дозволяють (їх геометрія відносно рівна), то за бажанням клієнта виконується монтаж вікон відповідно до вимог будівельних норм і ДСТУ. В цьому випадку для захисту монтажного шва використовуються гідро- і пароізоляційні стрічки lbruk, саморозширювальні стрічки замість монтажної піни або різні герметики Стіз А, Стіз В. Вони стають перешкодою для вологи, пари і ультрафіолету, в результаті чого піна зберігає свої експлуатаційні властивості, виключаючи порушення герметичності, появу протягів, а також зводячи до мінімуму ризик запотівання скла в зимовий час.

Крім ПСУЛ-стрічок Євромонтаж може припускати і використання так званого «теплого» подставочного профілю. Подібне рішення позитивно позначається на теплоізоляційних властивостях всієї конструкції. Але є і мінус у такої установки вікон – ціна, яка вища, ніж у стандартного варіанту монтажу.

 Чому не можна допускати помилок в установці

Робота професійних монтажників здається простою і нехитрою. Але насправді вони спираються на багатий досвід і знання, використовують спеціальний інструмент, що і дозволяє отримати якісні результати. Вартість установки пластикових вікон у перевірених компаній невелика, в порівнянні з ціною самої віконної конструкції.

Без компетенцій і досвіду в монтажі можна допустити серйозних помилок практично на кожному з описаних етапів:

 • неправильна підготовка віконного отвору перед установкою;
 • відхилення від рівня по вертикалі або горизонталі і нерівномірний розподіл навантажень;
 • недостатнє число точок кріплення;
 • неправильна герметизація або відсутність додаткового захисту монтажного шва і т.д.

Халатність і відсутність професіоналізму призводить до серйозних помилок, які або відразу ж, або через 2-3 роки, спричинять збої в роботі:

 • затирання стулки і перекоси профілю;
 • поява протягів;
 • утворення цвілі і / або льодової кірки на вікнах;
 • розгерметизація склопакетів або тріщина;
 • передчасна поломка фурнітури і т.д.;
 • поява деформації профілю.

Тому не варто гнатися за встановленням пластикових вікон за дуже привабливою ціною, яка істотно нижча за ринкову. Імовірність наступних переплат в подібному випадку дійсно висока.

 

Установка вікон може подорожчати після оформлення замовлення?

Ціна на установку вікон може зміниться тільки в тому випадку якщо будуть проводиться додаткові роботи, які не прописані в договорі.

Чи можна провести монтаж металопластикових вікон в день доставки?

Так, доставка і монтаж вікон, практично завжди, проходять в один день, але краще проговорити це з менеджером, щоб він врахував всі побажання клієнта.

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00