пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18
Установка комплектуючих

Установка підвіконня

Важливий елемент при монтажі металопластикових вікон будь-якого типу – установка підвіконня. Важливо пам'ятати, що підвіконня виконує не тільки естетичну роль в якості елементу інтер'єру. Його захисна функція полягає в протидії механічним навантаженням і температурному впливу навколишнього середовища на віконну конструкцію: вологи, сонячних променів і пилу.
Ціни від 180 грн

Додатковий виклик
майстра: 100 грн

Установка пластикового підвіконня в Києві

Зазвичай, про підвіконня думають вже ближче до кінця монтажу вікон і загального ремонту приміщення. Це дозволяє дати волю творчій уяві і підібрати варіант, що найбільш гармонійно вписується в інтер’єр приміщення. Тільки побачивши загальну картину цілком, можна визначитися з типом і фактурою останнього, завершального штриха в ремонті або монтажі вікна – підвіконня.

Технологія установки підвіконня

Для початку важливо визначитися з типом підвіконня. Це може бути класичний пластиковий або оригінальний дерев’яний. В даному випадку буде розглядатися установка пластикового підвіконня. Умовно весь процес ділиться на кілька етапів:

 •   Зачистка робочої зони.
 •   Використовуючи рівень горизонту, за допомогою маячків виставляється власне підвіконня, при цьому воно встановлюється під нахилом вниз на 5 мм. Таким чином, вся волога, яка накопичується конденсатом, буде просто стікати вниз.
 •   Далі застосовується монтажна піна, якою заповнюють вільний простір.
 •   Кінцевий етап – захист торців заглушками і видалення захисної плівки (плівка нанесена не для краси, тому ні в якому разі не знімайте її перед початком робіт).
 •   Установка пластикових підвіконь і ціна роботи залежить від майстра, який надає відповідну послугу. Однак це буде набагато дешевше, ніж спроба здійснити монтаж власноруч. Допустивши невелику помилку, можна зіпсувати кінцевий результат всього ремонту, тому рекомендується надати подібну роботу професіоналам.

Якісна установка пластикових підвіконь

Ремонт, у всіх його проявах – дуже витратний і трудомісткий процес. Часом він може тривати все життя і в кінцевому підсумку не задовольнить власника приміщення. Щоб уникнути подібних ситуацій, довірте ремонт і монтаж окремих елементів досвідченим майстрам. Тим більше, коли вартість установки підвіконь нашою компанією Візер дозволить непогано заощадити, і розглянути додаткові цікаві рішення, які раніше не вписувалися в Ваш бюджет. Ми знаємо, що якісний ремонт – спокій на довгі роки.

Монтаж дерев’яного підвіконня

Встановити дерев’яне підвіконня варто не тільки через його естетичну привабливість, але й у зв’язку з багатьма іншими споживчими властивостями. Вироби виготовляють із різних порід дерева та деревних матеріалів, будь-яких форм та розмірів. Всі ці параметри залежать від розмірів приміщення, призначення, переваг клієнта.

подоконник из дерева

Установка дерев’яного підвіконня відбувається у кілька етапів:

 • обробка дошки антисептичним засобом;
 • очищення віконного отвору від пилу, залишків цементного розчину та ін.;
 • монтаж пазів у стіні з обох боків вікна, де буде встановлено виріб;
 • вирівнювання ухилу;
 • зміцнення підвіконня за допомогою цементного розчину, монтажної піни;
 • додаткове кріплення шурупами, зашпаровування швів.

Щоб забезпечити довговічність та правильність монтажу дерев’яного підвіконня, бажано доручити справу фахівцям. В результаті – ви заощадите кошти.

Установка підвіконня із ПВХ (пластику)

Підвіконня з ПВХ стають все більш популярними в будівельній сфері. Це викликано хорошими експлуатаційними властивостями пластику: служить тривалий час, стійкий до вологого середовища, легко обробляється та чиститься. Перш ніж розпочати монтаж ПВХ-підвіконня, необхідно правильно зробити виміри та підготовчі роботи. Цей етап передбачає очищення поверхні від будівельного сміття, пилу. Далі виконується:

 • пророблення в стіні штроб та виготовлення кладки з монтажної піни;
 • установка розпірок для міцності монтажу; герметизація за допомогою силікону;
 • коригування рівня нахилу підвіконня;
 • заповнення простору знизу.

Після того, як піна або клей висохнуть, проводиться установка заглушок, закладаються перемички в бічних стінах. У будь-якому випадку фахівці зроблять все правильно, якісно та швидко, тому рекомендуємо звернутися за допомогою до майстрів своєї справи.

Монтаж МДФ- або ДСП-підвіконня

Підвіконня з ламінату на основі МДФ або ДСП – надійні та міцні вироби, тому користуються підвищеним попитом. Вони стійкі до механічних пошкоджень, представлені у різноманітній колірній гамі, безпечні, мають тривалий термін служби.

подоконник из ДСП

Установка підвіконь з ДСП або МДФ проводиться спеціалістами згідно з правилами та у певній послідовності:

 1. Спочатку стіна готується до монтажу: проводяться виміри, поверхні очищаються від сміття та пилу. Якщо торець підвіконня залишається ламінованим, він обробляється антисептиком.
 2. Плита встановлюється на потрібне місце та вирівнюється. У тих місцях, де підвіконня стикається з бетоном, цеглою, штукатуркою, закріплюється поліпропіленова плівка.
 3. Підвіконня фіксується за допомогою монтажної піни, заповнюються всі щілини.
 4. Виконується заповнення швів силіконом, щоб уникнути попадання вологи надалі, а також декоративне оздоблення.

Після висихання піни та клею підвіконня можна використовувати.

Монтаж підвіконня з натурального каменю

Підвіконня із натурального каменю стають окрасою приміщення. Вони відрізняються довговічністю та практичністю. Встановити їх непросто, тому слід замовити послугу компанії, що виконує подібні роботи.

каменный подоконник

Процес монтажу підвіконня з натурального каменю передбачає кілька етапів:

 1. Підготовка. У місці, де буде встановлена ​​плита, забираються надлишки цегли або бетону, робляться пази у стіні, всі поверхні очищаються від будівельного сміття та пилу.
 2. Установка підвіконня на посадкове місце. Кам’яна плита лягає на попередньо нанесений шар спеціальної суміші або клею.
 3. Проводиться фіксація конструкції, вирівнювання стін шпаклівкою, заповнення швів герметиком.

При використанні як речовини, на яку сідає плита, монтажної піни встановлюються розпірки.

Оскільки камінь – міцний матеріал, він може служити десятиліття. Для цього потрібний правильний монтаж, який можуть виконати лише спеціалісти.

 

НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ЯК ВСТАНОВИЛИ ПІДВІКОННЯ, ЩО РОБИТИ?

Якщо монтаж проведений неправильно або ж з'явилися дефекти конструкції, то майстер повинен виправити помилки.

ЦІНА УСТАНОВКИ ПІДВІКОННЯ В КИЄВІ?

Ціна залежить від декількох факторів: · виклик майстра - 100 грн · в залежності від розмірів підвіконня ціна змінюється, але мінімальна всього 180 грн.

Коментарі
Написати відгук

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00