пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18
Установка комплектуючих

Установка москітної сітки

На сьогоднішній день особливою популярністю користуються пластикові вікна і двері. Цей факт легко пояснюється тим, що конструкції ПВХ дуже практичні і зручні в експлуатації. Крім того, їх обслуговування обходиться недорого. Славляться ПВХ конструкції і тим, що мають порівняно великий термін придатності. При правильному догляді і коректній експлуатації вони прослужать вам не один десяток років.
Ціни від 80 грн

Додатковий виклик
майстра: 100 грн

Де замовити установку москітної сітки на пластикове вікно за хорошою ціною

Часом виникає потреба в установці до пластикових дверей або вікон додаткових деталей. Це може бути, наприклад, монтаж двосторонньої ручки або ж установка москітної сітки на балкон. Така модернізація дозволяє зробити конструкцію ПВХ ще більш практичною.

Установка москітної сітки – це дуже зручна модернізація Вашого вікна. З її допомогою Ви зможете провітрювати будинок, не побоюючись, що всередину потраплять будь-які жучки та інші комахи. Установка москітної сітки на пластикове вікно – це порівняно простий процес, який не вимагає особливих навичок. Але, як і в будь-якому іншому занятті, тут також є ряд складнощів, з якими Ви можете зіткнутися.

Москітна сітка: види та типи полотен

У нас до замовлення доступна москітна сітка, в яку буде встановлене полотно:

  • Стандартне. Виконується із скловолоконних ниток у вигляді сітки з осередком площею 1-1,4 мм2. Зазвичай сірого кольору, що незначно впливає на освітлення кімнати, справляється з блокуванням комах більших за комара, сміття.
  • Антикішка. Це полотно підвищеної міцності. Для його виготовлення береться міцна полімерна нитка товщиною 0,8 мм, покрита спеціальним просоченням. Така сітка не піддається на розрив кігтями чи дзьобом. Вирішує основні проблеми із тваринами.
  • Антипил. Дрібнокомірчасте полотно з електростатичного полотна, яке притягує та затримує вуличний пил, блокує комах. Є підвид «Антипилок» з осередками 0,2х1,2 мм, що затримує у тому числі квітковий пилок – відмінне рішення для алергіків.
  • Ультрав’ю. Виготовляється із надтонких, але міцних ниток. Пропускає максимум світла та дає огляд на 25% краще, ніж попередні.

Москітна сітка від VIZER – це індивідуальні рішення, гарна якість та приємна ціна.

Виды москитных сеток

Як виміряти москітну сітку на вікно?

Це нескладне завдання. Для її виконання потрібна рулетка. Москітна сітка на вікно вимірюється по світловому отвору відкритої стулки. Залежно від того, виступає пластик або ущільнювач, вимірюється висота та ширина між протилежними пластиками або ущільнювачами.

При замовленні зовнішньої сітки зазвичай вказується габаритний розмір сітки. Для цього до габаритів отвору додається по 4 см. Але варто простежити, щоб до країв зовнішньої сторони профілю залишилося хоча б по 1,5 см.

Якщо ви хочете впевненість у результаті, краще замовити виїзд замірника нашої компанії. В цьому випадку ризик неточностей і помилок виключений, а вам дістанеться відмінна москітна сітка на вікно незалежно від того, який тип кріплення виявиться для вас кращим. Ми працюємо на совість.

Як правильно встановити москітну сітку на магнітах?

Це оптимальний варіант москітної сітки для захисту дверей від комах. Вона складається із двох вертикальних секцій, скріплених між собою магнітними стрічками. Коли людина проходить через отвір, половинки розпахуються і самі замикаються за нею.

Встановлення сітки відбувається в такому порядку:

  1. Кінці магнітної застібки, що заправляються в стулки, підрізаються для того, щоб не залишилося гострих кутів. Потім вони вставляються в стулки так, щоб до магнітів-обтяжувачів залишалося десь 1,5 см.
  2. Заміряється дверний отвір. Відповідно до вимірів по контуру москітної сітки кріпиться двостороння клейка стрічка.
  3. Обидві стулки кріпляться до дверей. Тут важливо відзначити кілька деталей: від краю сітки до підлоги має залишитися 2-3 см, по ширині полотно не повинно бути надто натягнутим, а магнітні застібки важливо прибити до верхньої перекладини.

Звучить нескладно і теоретично, і практично цілком здійсненно.

сетка от комаров на магнитах

Чи варто встановити самостійно антимоскітну сітку або ж краще довірити цю справу майстру

Довіривши установку москітної сітки в Києві майстру, Ви зробите правильно. Таким чином, Ви не тільки зможете заощадити свій час, а й нерви. Під час свого приїзду фахівець спочатку зробить заміри вікна і запропонує Вам варіанти виготовлення москітної сітки. Після уточнення всіх нюансів він приступить до своєї роботи – виготовить, а потім і встановить сітку. Безумовно, Ви також можете придбати її і на ринку. Але в цьому випадку Вам ніхто не дасть гарантій щодо якості, або ж самої установки москітної сітки. Крім того, Ви не завжди можете вгадати точно з її розміром, а часом поміняти сітку погоджується не кожен продавець. Це лише призведе до додаткових розтрат.

Москітні сітки, установку яких Ви можете замовити на нашому сайті Візер, виготовлені з міцних і надійних матеріалів, що не завдадуть шкоди Вашому здоров’ю. Крім того, ми пропонуємо великий асортимент послуг модернізації або ж ремонту пластикових вікон. Ознайомитися з вартістю установки антимоскітної сітки Ви можете, зв’язавшись з менеджером нашого підприємства. Ціна буде залежати від кількості обраних вами послуг – виїзд замірника, виготовлення індивідуальної моделі і, звичайно ж, установка фахівцем.

 
Коментарі
Написати відгук

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00