пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18
Фурнітура

Заміна ручки двосторонньої (без матеріалу)

Металопластикові конструкції за останні кілька років стали досить затребуваними. Вони мають надійний захист від злому, до того ж, прості у використанні, за ними легко доглядати. Якщо мова йде про металопластикові двері, то клієнт може за бажанням зробити їх повністю скляними або з цільного матеріалу, який не буде пропускати світло. Але, як і будь-яка інша річ в будинку такого роду, конструкції потребують регулярного догляду, а часом і модернізації.
Ціни від 300 грн

Додатковий виклик
майстра: 100 грн

Коли потрібна заміна ручки на пластиковому вікні або дверях?

Сучасні металопластикові вікна та балкони оснащені зручними механізмами відкривання/закривання, забезпечують широкі можливості для провітрювання тощо. Головним пристосуванням, яке забезпечує цю функціональність, є ручка. Вона схильна до суттєвого зносу і нерідко першою виходить з ладу. Якщо вам потрібне встановлення двосторонньої ручки на балконні двері або віконну стулку, звертайтесь до представників ремонтного сервісу Vizer в Києві. Ми швидко замінимо виріб, і ви знову зможете повною мірою використати сучасні можливості ПВХ-конструкцій.
Є кілька найбільш характерних ситуацій, коли користувачі бажають поміняти даний віконний елементи, в тому числі:

 • ручка втратила свій початковий зовнішній вигляд (припустимо, через механічний вплив відкололася частина пластика, і рукояткою незручно користуватися. Або ж, через початкову установку неякісного аксесуару, виріб сильно пожовк і неприємно виділяється на тлі білого профілю);
 • ручка вийшла з ладу і не виконує вихідних функцій. Вона провертається, заблокована або несправність проявилася в інший спосіб, але відкрити або закрити стулку або балкон не вдається. У цьому випадку заміна ручки на пластикових балконних дверях або вікні – найлогічніший спосіб вирішення проблеми;
 • потрібна додаткова безпеку. Наприклад, в сім’ї з’явилася маленька дитина. Щоб вона не змогла відкрити стулку або балконні двері, замість звичайної ручки можна встановити виріб з замком. В такому випадку також збільшиться і антизламна безпека;
 • потрібно поліпшити функціональні можливості виробу. Припустимо, спочатку була встановлена ​​одностороння рукоятка на балконі, але з часом стало зрозуміло, що вона не дуже зручна в експлуатації (діти бавляться і закривають батьків, курці не можуть повноцінно закритися, щоб не запускати дим в квартиру). Заміна ручки на пластикових балконних дверях на двосторонню вирішує подібні проблеми.

Основні несправності ручок для пластикових вікон

Віконні ручки перевірених брендів досить надійні. Але і вони в процесі експлуатації можуть вийти з ладу, і може знадобитися ремонт або заміна ручки на пластиковому вікні. Типові несправності:

 • Клин механізму. Відбувається з різних причин, у тому числі через збій фурнітури при зміні режиму з «відкрито» на «провітрювання».
 • Ручка не повертається. Таке трапляється, коли механізми недостатньо змащені або стулка провисла. Виправити можна за допомогою регулювання та обслуговування.
 • Ручка прокручується та не спрацьовують. Це найбільш серйозна проблема, при якій зазвичай і потрібна заміна ручки у пластиковому вікні. Важливо виявити точну причину, яка може полягати в центральному замку або саме ручці.

Роботу з діагностики та усунення проблеми краще довірити майстру.

Ручки на балкон: види та їх особливості

При установці в балконні двері можуть бути вмонтовані ручки таких основних різновидів:

 • Односторонні. Стандартне, просте та бюджетне рішення. Такі ручки на металопластикові вікна йдуть за замовчуванням.
 • Двосторонні. Дві ручки знаходяться із зовнішньої та внутрішньої сторони дверей, з’єднані металевим стрижнем. Зручно, коли ви активно користуєтесь балконом. Доречна лише у випадку, коли балконне приміщення засклено.
 • Черепашки, пелюстки. Кріпляться зовні, злегка відрізняються формою. Допомагають щільно зачинити двері з балкону.
 • Також є одно- та двосторонні ручки на металопластикові вікна із замком та антивандальні моделі. Останні відрізняє міцніша і надійніша конструкція, які складно зламати.

Специфіка установки двосторонніх ручок

Заміна традиційної віконної рукоятки є досить простою процедурою, для виконання якої достатньо наявності хрестоподібної викрутки. Установка двосторонньої рукоятки виконується складніше. Наприклад, якщо раніше на балконі або вікні стояла одностороння модель з засувкою, то при підготовці до монтажу необхідно зробити наскрізний отвір в профілі, використовуючи дриль. Важливо при цій процедурі не пошкодити «нутрощі», інакше доведеться не тільки міняти ручку, а й весь запірний привід. Також з того боку, де ручки раніше не було, необхідні отвори під кріплення на саморізи.

 Провести заміну звичайної ручки дверей балкону або вікна з ПВХ на двосторонню швидко і без помилок допоможуть представники віконного сервісу Vizer. Дана послуга коштує від 300 грн (без урахування ціни матеріалу, тобто нової рукоятки). При необхідності ми допоможемо з вибором відповідного аксесуара, виконаємо інші роботи, наприклад, регулювання та обслуговування фурнітури.

 
Коментарі
Написати відгук

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00