Додатковий виклик
майстра: 100 грн
Раніше ми говорили про доцільність придбання даного пристосування, а так само про тонкощі його монтажу. Тепер ми розглянемо основні принципи його регулювання та налагодження, і чи варто братися за таку роботу самостійно.
Регулювання дверного доводчика, як часто стверджують в «корисних і прикладних» статтях, це дуже простий процес, цілком здійсненний своїми руками. Але чи так це?
Важливо пам’ятати, що обсяг роботи з налаштування механізму буде залежати від того, наскільки регулярно за ним доглядали і обслуговували. Оптимальний варіант – один-два рази на рік оглядати і усувати різні незначні неполадки. Ще краще – робити це кожен сезон.
Регулювання доводчика дверей між сезонами обумовлено різкою зміною погодних умов, особливо в нашому кліматі. Через температурні перепади масляне наповнення механізму змінює свій стан. Часто люди ігнорують такі тривожні дзвіночки, як підозрілий скрегіт, двері, що «туго», через раз або не до кінця закриваються та інше. Все це провісники того, що скоро може знадобитися ремонт доводчиків дверей.
Здавалося б, просте заняття може обернутися необхідністю ремонту або заміни механізму. Тому, перш ніж розбирати дверний доводчик і займатися регулюванням, задумайтеся – чи хочете ви тільки погіршити ситуацію? Всі інструкції в інтернеті і навчальні відео – це лише узагальнена інформація, що не передбачає витрат і нюансів. Наша компанія Візер не тільки встановлює дверні доводчики, в нашу спеціалізацію входить і їх регулювання. Немає необхідності проводити ремонтні роботи, коли набагато простіше і дешевше – своєчасно стежити за механізмом і методично усувати дрібні несправності.
Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна
Ремонт балкона, ціни, скління в Києві
Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00