пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18
Фурнітура

Просте регулювання балконних дверей

Двері - це, напевно, перше, про що ми замислюємося при будівництві будинку або купівлі нової квартири. Вони повинні бути надійними і якісними, навіть якщо мова йде про балконні двері. На сьогоднішній день великим попитом користуються ПВХ моделі, як для віконних, так і для дверних конструкцій. Вони дуже зручні і дозволяють добре утримувати тепло в будинку. Такі двері також мінімізують проникнення шуму зовні. Але якими б ідеальними вони не були, також потребують догляду.
Ціни від 150 грн

Додатковий виклик
майстра: 100 грн

Первинне регулювання пластикових дверей балкона здійснюється відразу після їх монтажу на об’єкті. У тому числі завдяки цьому вони можуть тривалий час функціонувати, не викликаючи нарікань користувачів. Але з часом може змінитися щільність притиску дверної стулки до рами, виникнути незначне провисання полотна, інші дрібні дефекти. Чекати, поки дверна конструкція взагалі вийде з ладу – не найкраще рішення. Краще знову відрегулювати пластикові двері балкона, адже простіше розібратися з невеликою проблемою, ніж потім зіткнутися з серйозними несправностями.

Довірити регулювальні роботи в Києві варто майстрам віконного сервісу Vizer. Ми спеціалізуємося на ремонті і обслуговуванні металопластикових вікон та дверей, знаємо нюанси в роботі фурнітури різних виробників, маємо все необхідне обладнання, інструмент та якісні запчастини, якщо буде потрібна заміна деталей, що вийшли з ладу.

 Коротко про конструкцію пластикових балконних дверей

Дізнатися, чому дверні конструкції з ПВХ періодично потрібно регулювати, дозволяє розуміння їх конструкції. Двері складаються з базових елементів (фактично рами і стулки), а також фурнітури. Серед останніх комплектуючих є як обов’язкові і незамінні (наприклад, петлі), так і додаткові, тобто опційні (замок, що відкривається ключем, фурнітура щілинного провітрювання). Загальний перелік елементів дверей такий:

 • ПВХ-рама – каркас, в якому за допомогою технологічного процесу в одній ціле об’єднані пластикові профілі;
 • стулка (її опорна конструкція також виконана з ПВХ);
 • склопакет і / або інше заповнення балконних дверей (в нижніх секціях нерідко використовується сендвіч-панель);
 • петлі, що відповідають за відкривання / закривання стулки;
 • ручка і засувка (спрощують експлуатацію);
 • ущільнювач, який відповідає за герметичність прилягання стулки до рами;
 • додаткові фурнітурні елементи.

Регулювання пластикових дверей балкона, як правило, передбачає регулювання фурнітури елементів, а саме петлю, ручок, а також ексцентриків стулок. В окремих випадках потрібно перепакетування – вилучення склопакетів з дверної стулки з метою корекції геометрії профілю з використанням підкладок під склопакет.

конструкція пластикових балконних дверей

Чому для дверей частіше потрібне регулювання?

Користувачі відзначають, що віконні стулки рідше завдають незручностей, а ось в роботі балконних дверей збої не є рідкістю. Пов’язано це, перш за все, з масивністю конструкції. Так, віконні стулки, що відкриваються, нерідко вужчі глухих, а ось дверне полотно має і солідну ширину (від 60 до 90 см), і велику висоту (близько 2 метрів), що істотно ускладнює конструкцію. До того ж, двері частенько залишають відкритими на тривалий час, а іноді взагалі не закривають (якщо балкон добре утеплений).

 Під тяжкістю власної ваги, в результаті тривалого перебування у відкритому вигляді, полотно починає провисати або гірше прилягати до рами при закриванні. Як наслідок, потрібне регулювання пластикових балконних дверей, інакше фурнітура може взагалі вийти з ладу або ж відбудеться деформація стулки.

 Коли слід звертатися до фахівців Vizer?

До основних ситуацій, коли потрібно терміново вживати заходів по обслуговуванню балконної дверної конструкції, відносяться такі:

 • при відкритті / закритті полотно чіпляється за раму;
 • щоб відкрити двері, доводиться прикладати додаткові зусилля;
 • дверна ручка стала працювати погано: або розбовталася, або туго повертається;
 • при повороті замка у відкрите положення двері самостійно відкриваються, а не тримаються в закритій позиції;
 • при закритті дверей все одно відчувається протяг і продування в районі між полотном і профілем.

У кожній із цих ситуацій рекомендується провести регулювання пластикових балконних дверей. І краще рішення для киян і жителів області – викликати фахівців Vizer.

 Нерідко при описаних вище проблемах прості регулювальні роботи не допоможуть, і доведеться витрачати більше сил і часу на усунення несправності. В окремих випадках потрібна заміна фурнітури або її ремонт. Щоб не доводити до критичної ситуації, краще звертатися за допомогою при появі перших ознак несправностей.

 Ось кілька корисних порад, як можна виявити неявні відхилення в роботі балконних дверей:

 •   Відкрийте двері і залиште в цьому положенні. Якщо при відсутності протягів стулка сама починає відкриватися ще сильніше або, навпаки, прагне закритися, швидше за все, конструкції вже потрібне регулювання балконних дверей.
 •   Зайдіть на балкон, взявши попередньо олівець. Закривши стулку, окресліть периметр, використовуючи край пластикової рами, як своєрідну лінійку. Далі відкрийте двері і огляньте малюнок. Якщо лінії олівця паралельні краям полотна, то все в повному порядку. Якщо ж ні, то вже є перекіс, можливо, незначний, але вимагає уваги.
 •   Візьміть аркуш паперу і помістіть його між балконною стулкою і рамою. Якщо при закритті дверей листок сам не падає, а для його вилучення потрібно докласти солідні зусилля, або він рветься, то ступінь притиску хороший. В ідеалі таким чином варто перевірити різні ділянки полотна на предмет рівномірності прилягання стулки до рами. Якщо є відхилення або десь лист випадає сам (зовсім легко дістається), то потрібне регулювання притиску балконних дверей.
 •   Навіть дрібні відхилення від норми – привід звернутися в віконний сервіс, щоб за рахунок простих регулювальних робіт попередити більш серйозні наслідки.

налаштування цапф

Основні несправності, при яких потрібне регулювання пластикових балконних дверей

Дії фахівців і вартість обслуговування залежить від конкретного виду відхилення в роботі фурнітури. Ось найхарактерніші ситуації, коли потрібне регулювання металопластикових балконних дверей:

 • Стулка провисає, аж до того, що чіпляє пластиковий поріжок. Ймовірно, через тяжкість конструкції відбувся зсув вниз, який можна усунути регулюванням петель.
 • Ручка двері розбовталася. При частому відкриванні / закриванні кріплення рукоятки до профілю можуть ослабнути, і потрібно їх злегка підтягти.
 • Стулка нещільно прилягає до рами, через що можливий протяг, або відчувається приплив холодного повітря в зимову пору. Причина може ховатися як у зміні ступеня притиску (потрібна настройка ексцентриків), так і в перекосі двері (регулюються петлі).
 • Полотно дверей зміщується вбік, через що воно треться об боковину рами. Зазвичай проблема криється в петлях і усувається їх налаштуванням. Викликати подібне зміщення можуть відчутна температурна різниця всередині і зовні, в ситуаціях, коли балкон не утеплений.

Якщо вам потрібна професійне якісне регулювання балконних пластикових дверей в Києві, дізнайтеся всі деталі у представників компанії Vizer.

 
Коментарі
Написати відгук

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00