пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18
Фурнітура

Регулювання вікна просте

На сьогоднішній день вікна і двері ПВХ користуються великим попитом. Вони прості у догляді, і коштують порівняно недорого. Крім того, ці конструкції більш практичні і мають звукоізоляційні властивості. Вони також добре утримують тепло в приміщенні і не створюють протягів. Але, якими б хорошими і якісними вікна не були, вони також потребують спеціалізованого догляду.
Ціни від 120 грн

Додатковий виклик
майстра: 100 грн

Увага! Якщо регулювання виконано неправильно, ще не пізно зробити ремонт вікон ПВХ за викликом майстра в Києві. Інакше читайте далі про те, як і навіщо робити регулювання металопластикових вікон.

Кожному клієнту, що встановили ПВХ-вікна, хочеться, щоб вони залишалися в робочому стані протягом тривалого часу і не доставляли незручностей. Домогтися такого в довгостроковій перспективі можна лише за умови сервісного обслуговування. Обов’язковим моментом сервісу, як правило, виступає регулювання пластикових вікон. За статистикою звернень в віконний сервіс Vizer, саме ця послуга є однією з найбільш затребуваних.

Наші фахівці мають великий досвід виконання регулювальних робіт, гарантують оперативність, високу якість і демократичні ціни.

 Що таке регулювання вікон

Налаштування віконних конструкцій включає один з найважливіших його елементів – фурнітуру. Сам профіль і склопакети ніяких регулювань не потребують. А ось петлі, запірні механізми, ручки та інші рухливі деталі через навантаження можуть дати збій.

 Якщо вчасно внести корективи вікон, ціна яких стартує від 120 гривень, то можна уникнути повного виходу з ладу і істотно більших витрат на заміну фурнітури елементів.

верхня і нижня петля вікна

Самостійно або силами професіоналів

Регулювання металопластикових вікон, особливо в простих випадках, що не передбачає трудомістких і тривалих процедур. Але, по-перше, виробники фурнітури і самих віконних конструкцій рекомендують не виконувати налаштування своїми силами. По-друге, потрібно розуміти і знати, що робити. По-третє, нерідко потрібен спеціальний інструмент, відсутність якого непросто компенсувати наявними підручними засобами. Тому будь-які регулювальні роботи варто довірити професіоналам віконного сервісу Vizer.

Також варто враховувати, що нерідко самостійне регулювання пластикових вікон в Києві закінчується ще більш серйозними наслідками, аж до виходу з ладу фурнітури, розбитого склопакета і т.д.

бічна і регулювання притиску

Коли потрібно регулювати фурнітуру

Вважається, що сервісне обслуговування віконних конструкцій потрібне з періодичністю раз в 2 роки. В рамках цього інтервалу, як правило, і виконуються регулювальні роботи. Крім цього, регулювання вікна потрібно в таких ситуаціях:

  •   Встановлено новий склопакет і / або віконна конструкція.
  •   Раніше проведені монтажні або регулювальні роботи виконані неправильно.
  •   У новобудові сталася усадка, через що змінилася віконна конструкція.
  •   Через якийсь час після експлуатації виявлені які-небудь відхилення від нормальної експлуатації.
  •   Міжсезонне регулювання фурнітури.

Останній фактор, як показує досвід фахівців Vizer, є основним мотивом для киян звертатися за допомогою до фахівців.

Які ж проблеми з експлуатацією натякають на те, що потрібно регулювання пластикових вікон? Ось основні з них:

  • провисання стулки: при відкритті / закритті вона треться об нижню частину рами;
  • верхня частина стулки чіпляється за раму (теж свідчить про зміну геометрії, тільки не у вертикальній, а в горизонтальній площині);
  • поява протягу через ослаблення притиску стулки до рами;
  • ручка вікна погано функціонує, бовтається, вимагає додаткових зусиль у процесі експлуатації і т.д.

У будь-якому з описаних випадків потрібне регулювання пластикового вікна, ось лише робота майстра відрізняється, як і використовувані інструменти. Тому краще звертатися за допомогою до фахівців.

візуальна регулювання зима-літо

Від чого залежить вартість робіт

На розцінки впливає як проблема, з якою зіткнувся користувач, так і інші фактори. Основний з них – це складність робіт. Якщо потрібно лише трохи відрегулювати петлі, то, ймовірно, у регулювання вікон ціна буде мінімальна (в районі 120 гривень без урахування плати за виїзд майстра). У запущених випадках необхідно виконувати пере пакетування склопакета. Зі стулки знімаються штапики і склопакет, за допомогою пластин під склопакет виправляється викривлення геометрії профілю, знову вставляється скло і т.д.

Компанія Vizer націлена на прозорість у взаємовідносинах з клієнтами. Тому якщо вам потрібне регулювання пластикових вікон в Києві, ціну всі види робіт ви відразу можете дізнатися на нашому сайті та / або у консультантів.

де болт для регулювання вікна

Основні види регулювання металопластикового вікна

        Зміна положення стулки по вертикалі в разі провисання. За усунення цього дефекту відповідає нижня петля, яка дозволяє регулювати зсув вгору і вниз. Вона ж дає можливість підняти низ стулки, який чіпляється за віконну раму. Важливо не перекрутити петлю, щоб замість затирання знизу не з’явився такий же дефект у верхній частині. Якщо у вас відносно нові пластикові вікна, регулювання зводиться до одного повного обертанню шестикутника в петлі.

        Регулювання в горизонтальній площині. За неї відповідальна верхня петля. Вона дозволяє зміщувати стулку вправо або вліво. Спочатку треба відкрити металопластикове вікно, а саме регулювання зазвичай зводиться до одного або декількох оборотів шестикутника у відповідному отворі петлі.

        Зміна ступеня притиску. Нерідко такий вид налаштувань роблять перед настанням холодного і теплого сезону. В цілому, додаткове регулювання металопластикових вікон на зиму не потрібно, так як спочатку ексцентрики налаштовані на оптимальне положення і захист від продування. Але якщо, наприклад, зносився ущільнювач, то з настанням холодів можна відчути неприємні протяги. Усунути їх можна за рахунок посилення ступеня притиску стулки до рами. Таке регулювання вікон в Києві зводиться до зміни положення всіх ексцентриків на торці. Як саме ця процедура виконується і за допомогою якого інструменту, залежить від марки фурнітури, але в більшості випадків використовується або шестигранник, або плоскогубці.

        Налаштування віконної ручки при розшатуванні. Подібний вид обслуговування, як правило, є одним з найпростіших. Потрібно просто повернути накладку біля основи рукоятки, після чого затягнути відкриті гвинти, які, мабуть, злегка розбовталися.

        Усунення проблеми тугого повороту ручки. Якщо процес закриття / відкриття стулок став вимагати більше фізичних зусиль, то, швидше за все, потрібно мастило рухомих елементів рукоятки. Якщо ви не впевнені в тому, який мастильний склад використовувати, і як виконати процедуру розбирання ручки, то краще звертайтеся до наших фахівців.

Цікавить довговічна і правильна експлуатація пластикових вікон? Регулювання в Києві, виконане майстрами віконного сервісу Vizer, дозволить продовжити термін служби віконних конструкцій і уникнути дорогого ремонту!

 

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМАЄ РЕГУЛЮВАННЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН?

Для досвідченого фахівця буде потрібно не більше декількох годин, а якщо потрібно відрегулювати тільки одне вікно, то менше години.

Регулювання вікон ПРОВОДЯТЬ СПЕЦІАЛЬНИМИ ІНСТРУМЕНТАМИ?

Залежно від складності робіт, використовуються різні інструменти, але для мінімальних налаштувань досить набору шестигранників і викрутки.

Коментарі
Написати відгук

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00