пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18
Питання та відповіді
11.11.2021

Який замок краще для вхідних дверей?

Хороший дверний замок – це основна запорука безпеки кожного житла та інструмент для всіх, хто хоче відчувати себе у безпеці та комфортно у власному будинку. Також для вашої зручності регулярно повинно проводитися регулювання пластикових дверей на балконі.

замок для вхідних дверей

Сьогодні на ринку доступні різні типи та моделі замків, що враховують індивідуальні потреби клієнтів, експлуатаційні властивості та захисні якості. Тут є свої тренди та переваги щодо того, який краще купити замок для вхідних дверей. Далі у статті ми розповімо, як вибрати та що враховувати при покупці.

Сучасні вимоги до замків

Оскільки збереження речей та безпечне життя мешканців безпосередньо визначається якістю та надійністю запірних елементів у полотні вхідних дверей, то до них пред’являються підвищені вимоги.

Кожен замок для дверей повинен зберігати початкову працездатність протягом тисяч робочих циклів, залишаючись працездатними та бездоганними в експлуатації. Крім того, при доборі механізму слід керуватися тим, чи вона може:

 • перешкоджати неруйнівним способам проникнення;
 • утримувати цілісність при дії руйнівного характеру;
 • характеризуватися наявністю потужної планки у відповідь;
 • гарантувати цілісність та працездатність засуву при дії ударного характеру.

Не кожен замок для дверних дверей, що є у продажу на території України, відповідає цим вимогам. Через це багато фахівців і ми в тому числі рекомендуємо своїм клієнтам імпортні моделі.

Які типи замків для дверей існують?

Існують різні варіанти класифікації замкових механізмів, але найпоширенішим методом розрізнення є їх виділення за типом замикання. Залежно від цього виділяють такі види замків:

 1. Електромеханічні. Відмикання відбувається за рахунок введення буквено-цифрової комбінації на електронній панелі з подальшим використанням фізичного ключа. У разі неправильного введення коду фізичний ключ не спрацьовує. Електромеханічний запірний механізм представлений врізними та зовнішніми моделями. Наразі замки даного типу є і з біометричними системами ідентифікації.
 2. Кодові. Працюють без ключів, тому для відкриття механізму потрібне лише введення необхідної комбінації цифр. Цей тип запірних механізмів має один характерний недолік – потрібно досить часто змінювати комбінацію цифр, щоб знос усіх кнопок відбувався більш-менш рівномірно, інакше ризик підбору комбінації зловмисниками зростає.
 3. Сувальдні. Класика запірних механізмів. Принцип їхньої роботи будується на комбінуванні кодових пластин до серцевини. Сувальдний замок для дверей дуже важкий для злому, але може бути відкритий відмичкою. Чим більше кодових пластин, тим надійніше вважається модель. Оптимальна кількість сувальд – від 6 до 8. Основний недолік полягає у громіздкості конструкцій.
 4. Циліндрові. Найбільш поширені запірні механізми. Їхня популярність обумовлена ​​складністю підбору відмички, а також компактністю ключів. При цьому сама по собі конструкція надзвичайно надійна, вона складається з циліндра, серцевини та сувальдного елементу.
 5. Моноблочні. Комбіновані системи, де поєднані між собою сувальдні та циліндрові механізми. Це максимально підвищує злостійкість вхідних дверей.

На думку фахівців, найкращим варіантом є встановлення у вхідні двері двох замків сувальдного або циліндрового типу. І разом з їх установкою не зайвим буде регулювання вхідних дверей.

Протизламні технології для запірних механізмів

Для того щоб максимально посилити вхідні двері, часто потрібне додаткове посилення замків і підвищення їх стійкості до різноманітних механічних впливів.

Підвищити захищеність сувальдних запірних механізмів можна такими способами:

 • нанести спецотвори на зуби засуву;
 • встановити зовнішні металеві пластини перед замками;
 • загартувати стійку засуву, що підвищить його властивості міцності;
 • перекрити замкову щілину спецшторкою;
 • навісити поворотні броненакладки, які закриють доступ до відповідної свердловини замка;
 • використовувати блокуючі пластини, які не дадуть вбивати ригелі віджиманням полотна.

Для захисту циліндрових замків використовується:

 • технологія Bump Key Proof, яка не дає вибити циліндровий механізм ударно-поздовжнім способом;
 • набір залізних механізмів, які не дадуть вирвати, висвердлити та зламати запірний механізм;
 • виготовлення рухомих елементів із загартованої сталі із цементацією;
 • монтаж броненакладок на дверне полотно.

Комбінування різних способів захисту дозволяє досягати максимального рівня зламостійкості вхідних дверей. А якщо вами буде заплановано встановлення доводчика на двері, то ви зможете досягти максимальної зручності при її експлуатації.

Способи встановлення

Монтаж замків на дверне полотно виконується двома способами. Це накладні запірні механізми, що розташовуються на поверхні дверей без порушення її цілісності. Врізні замки, як відомо з назви, врізаються в полотно. Вони малопомітні, виглядають естетично та приємно. Найголовніше, що рівень надійності обох різновидів знаходиться приблизно на тому самому рівні.

Нюанси вибору

Якщо ви хочете поміняти замок у дверях, але вагаєтесь з тим, який тип і модель вибрати, найкраще звернутися за консультацією до фахівців нашої компанії. Залежно від ваших бюджетних можливостей та переваг ми підкажемо, який запірний механізм від перевіреного виробника виявиться найбільш ефективним саме для ваших вхідних дверей.

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00