пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18
Питання та відповіді
13.01.2022

Види москітних сіток на вікно

Москітні сітки — одне з найкращих рішень, щоб запобігти проникненню будь-яких комах у будинок. Це велика проблема будь-якого житла: комарі, мухи, оси. В результаті нерідко доводиться робити нелегкий вибір, особливо влітку — відчувати дискомфорт від спеки або відкрити вікна для провітрювання та страждати від комах. Завдяки антимоскітній сітці робити такий вибір більше не доведеться. Це така сама корисна річ, як і шумоізоляція козирка балкона.

москітні сітки

Можливість вибору різних видів сіток дозволяє купити модель, яка найкраще підійде в кожному конкретному випадку. Більше того, сучасні москітні сітки на вікна легко встановлюються і знімаються, досить ефективні, при цьому не знижують функціональність самого вікна. Це аксесуари, які найкраще замовляти одразу разом з новими вікнами або просто не чекати, доки у них виникне гостра потреба. Потрібно лише вибрати відповідний різновид.

Які сітки існують?

Перш ніж розпочати розгляд цього пункту, важливо відзначити той факт, що у різних видів захисних конструкцій є свої незаперечні переваги, так і недоліки. Це потрібно враховувати під час виборів.

Використовується багато різних способів класифікації, але ми представимо спосіб поділу на чотири основні види. У цьому випадку бувають сітки:

  • Прості. Це переважно просто сіткове полотно зі скловолокна з полівінілхлоридним, яке кріпиться на віконну раму за допомогою липучок. Воно малопомітне, не заважає закривати стулку, привертає мінімум уваги, чудово справляється зі своїми завданнями. До інших переваг відносять легке чищення та недорогу вартість. З недоліків: слабка міцність, недовговічність, часте відклеювання.
  • Рамкові. Є рамою з жорсткого матеріалу, на яку натягнуті спеціальні сітки. До вікна кріпляться за допомогою спеціальних кріплень. Така сітка також легко встановлюється та знімається для обслуговування, не заважає функціонуванню вікна, але закріплюється досить міцно. Проблема в тому, що замовляти такі сітки потрібно ще до встановлення вікон.
  • Рулонні. Один із найфункціональніших варіантів. Її головна перевага полягає в тому, що короб стаціонарно кріпиться на рамі, а сітка розгортається і повертається по напрямних. Дуже зручно, адже в цьому випадку найлегше і найшвидше розгортати/згортати сітку. Конструкція міцно прилягає до рами, забезпечуючи надійний захист. До недоліків відносять необхідність регулярного чищення виробу, а також акуратної експлуатації.
  • Пліс. Це москітна сітка на вікно, що складається «гармошкою». Кріпиться до віконного блоку за допомогою спеціальних кронштейнів. З переваг: сучасний дизайн, висока функціональність, зручна експлуатація, здатність закривати отвори довжиною/шириною до 3 м, що підходить навіть для балконного скління, коли ви замовляєте балкон під ключ. Недоліком виявляється лише висока ціна.

Які москітні сітки на вікна вибрати – залежить лише від вас. Але за потреби ви завжди можете проконсультуватися з консультантом нашої компанії, щоб отримати більше інформації.

Як виміряти сітку для вікна?

Технологія проведення вимірів є досить простою. Тут важливо дотримуватися таке правило — розмір безпосередньо сітки повинен точно збігатися з прорізом стулки.

Тобто необхідно заміряти ширину і висоту саме отвору (між ущільнювачами для вікон) з точністю до міліметра. Потім до отриманих цифр додається ширина профілю або напрямних, до яких кріпиться сітка. Для стандартної рамкової конструкції на Z-кріпленнях використовується профіль шириною 5 см. Тобто при габаритах світлового прорізу 50х150 см розмір москітної сітки становитиме 55х155 см.

Разом з тим, найлегше довірити проведення вимірів нашому майстру. У цьому випадку ви будете впевнені, що все виявиться точно підраховано, а після установки сітка буде на 100% виконувати свої функції.

Москітні сітки на вікна: сучасні новинки

Сучасний ринок пропонує безліч цікавих рішень, щоб найбільше відповідати очікуванням покупця. Основні відмінності криються в різних типах полотен, що використовуються.

Найцікавіші моделі:

  • «Антикішка». Посилена конструкція не тільки захищає вас від комах, але також захистить вашого улюбленця від випадкового випадання, а себе — від пошкодження кігтями;
  • Антипил. Оригінальні полотна, які завдяки особливій формі осередків та електростатичному покриттю не пропускають усередину будинку пил та всілякі алергени.
  • Clean Air. Москітна сітка з нановолокна виявляється ефективним фільтром навіть для найдрібніших частинок, не пропускаючи пил, вихлопні гази, алергени та навіть віруси.

Вибір залежить лише від ваших потреб та фінансових можливостей.

Чи є обмеження у розмірах?

Суворих обмежень по габаритах немає, оскільки сітки зазвичай виготовляються під окремі стулки, що відкриваються, навіть якщо вони будуть великими. Коли мова заходить про велике скління, то в цих випадках виготовляється просто посилена конструкція з імпоста, яка матиме достатню міцність. Без імпоста можна спокійно виготовляти сітки розміром до 154х80 см.

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00