пн-пт: 08-20, сб-нд: 09-18
Чим ми кращі за інших
Ремонт пластиковых окон

Без передоплат

Ремонт пластиковых окон

Робимо в термін

Ремонт пластиковых окон

Контроль і чистота

Ремонт пластиковых окон

Гарантія

- Hallo!
безкоштовний вимір
Викликати замірника
Послуги
Пластикові вікна - гарантія тепла і затишку в домі. Проте, навіть найдорожчі вікна
і від відомих брендів, мають властивість зношуватися.
А значить скоро вам буде необхідний ремонт вікон.
Послугавiд Цiна/грн.
Виклик майстра по Києву (при виконанні робіт)Бесплатно
Регулювання вікна проста120
Аварійне відкривання450
Заміна балконної засувки (без матеріалу)150
Ремонт москітної сітки210
Комплексне обслуговування (розбирання, мастило та чистка фурнітури)550
Розбирання і мастило замку (перебирання замку)400
Установка захисних дитячих замків (без матеріалу)450

Коли потрібен ремонт металопластикових вікон?

У більшості випадків помітити відхилення від нормального функціонування віконної конструкції нескладно. Навіть найменші навички діагностики не потрібні, щоб помітити механічні пошкодження чи інші експлуатаційні проблеми. За допомогою до фахівців “Vizer” варто звернутися, якщо ви виявили такі дефекти:

 • стулка треться об металопластиковий профіль при відкриванні та закриванні (як правило, потрібне регулювання вікон);
 • затирають балконі двері;
 • зламалася ручка стулки (потрібні ремонтні роботи або установка нового елемента);
 • лопнув, тріснув, відколовся склопакет (виконується заміна);
 • з’явилося продування або протяг з різних частин вікна: біля підвіконня, в районі стулки (точно визначити причину і необхідні дії щодо усунення дозволить професійна діагностика);
 • зламалася балконна защіпка, замок (ремонтні роботи або заміна);
 • стулку заклинило (виконується настройка фурнітури, якщо причина в спрацьовуванні блокіратора помилкового відкриття, або ж аварійне відкриття);
 • заклинило балконні двері (проводиться регулювання пластикових дверей);
 • скрипить або тріщить петля (потрібне змащування, налаштування або заміна цього елемента);
 • стулка нещільно прилягає до рами (виконується регулювання, змінюється ущільнювач або виконуються інші роботи відповідно до першопричини);
 • пошкоджене підвіконня: з’явилися тріщини, прогини, здуття (проводиться заміна або реставрація).

Перелік далеко не повний, оскільки в індивідуальному порядку можуть виникати й інші проблеми. Наприклад, з точки зору справності немає нарікань на пластикові вікна, проте ремонт може бути затребуваний з точки зору модернізації або вдосконалення:

 • потрібна додаткова фурнітура (доводчик, дитячий замок, інший варіант відкривання);
 • потрібен склопакет з більш високою тепло- і звукоізоляцією і т.д.

«Регулювання пластикових вікон – відносно проста процедура, тому люди нерідко вирішують виконувати її самостійно. У мережі є чимало порад на цю тему. Ви маєте право самостійно зайнятися нею, як і зробити ремонт вікон своїми руками, але повинні розуміти міру відповідальності. Необережність та помилки в роботі (через незнання або відсутність будь-якого інструменту) можуть привести до додаткових поломок і подорожчання подальшої професійної допомоги».

Будь-який вид обслуговування і ремонтних робіт з віконними конструкціями готові виконати наші фахівці. Дізнайтеся більше подробиць, замовивши зворотний дзвінок, зателефонувавши нам за вказаними телефонами або написавши в онлайн-чаті Vizer!

 

Віконний сервіс “Vizer”: професійний і терміновий ремонт пластикових вікон і дверей

Пластикові вікна забезпечують захист житла або робочого простору від холоду, шуму, інших несприятливих атмосферних впливів. Ці конструкції привабливі зовні, безпечні і нешкідливі для людини, міцні, надійні і довговічні. Але навіть вони не дають 100-відсоткової гарантії від поломок і виходу з ладу. Якщо вам потрібен ремонт вікон, вибирайте послуги віконного сервісу “Vizer”. Ми спеціалізуємося на різних видах ремонтних робіт і обслуговуванні сучасних віконних конструкцій, ПВХ-дверей, фурнітури елементів, балконів і т.д.

«Ремонт вікон ПВХ – завжди більш доступний варіант в порівнянні з радикальним рішенням по заміні віконної конструкції. Справа в тому, що якісний металопластиковий профіль здатний прослужити більше 50 років, не змінюючи забарвлення і форми. Отже, щоб скоротити витрати і обійтися без відновлення відкосів і інших «брудних» робіт, доцільніше виконати ремонт або регулювання пластикових вікон, при необхідності поміняти ущільнювач, фурнітуру або склопакет, залишивши профіль».

Послуги віконного сервісу Vizer

 1.     Консультаційна допомога і діагностика вікон. Послуга передбачає виїзд майстра на об’єкт (в Києві та області на різну віддаленість від столиці), виконання замірів, виявлення причин несправностей, допомогу з вибором комплектуючих.
 2.     Ремонт фурнітури. Досить поширений вид обслуговування, оскільки саме петлі, запірні елементи, цапфи та інші елементи стикаються з підвищеним зносом. Нерідко потрібно просте регулювання, яке дозволяє повернути 100% працездатність фурнітурі. В окремих випадках потрібна заміна елементів через поломки або необхідність розширення вихідного функціоналу.
 3.     Заміна склопакетів. Ще один популярний вид ремонту металопластикових вікон. Основним способом усунення несправностей склопакетів виступає їх заміна. Ми виконуємо демонтаж і установку в алюмінієвих і ПВХ-конструкціях.
 4.     Установка вікон. У деяких випадках для нормального функціонування конструкції потрібно її перевстановлення, закриття монтажних швів і / або герметизація стиків. Також фахівці Vizer виконують монтаж нових конструкцій (наприклад, куплених в будівельних супермаркетах або виготовлених на замовлення).
 5.     Догляд, миття та обслуговування віконних конструкцій. Такий вид ремонту передбачає усунення продування, тривимірну мийку, розбирання, змащування і чистку фурнітури елементів і т.д. Клієнт може замовити як окремі послуги, так і комплексний сервіс.
 6.     Монтаж віконних комплектуючих. Нерідко, крім ремонту або регулювання металопластикових вікон, потрібні і роботи з супутніми виробами, наприклад, відливами, піддашками, москітними сітками, підвіконнями, нащільниками і т.д.
 7.     Ремонт балконів. Окрема послуга нашої компанії, яка включає в себе обшивку стін і стелі, усунення протікання даху, комплексний благоустрій балконного простору і різні відносно прості види обслуговування, наприклад, регулювання пластикових дверей на балконі.
 8.     Установка пластикових підвіконь ціна в Києві
 9.     Виїзд майстра, діагностика, замір металопластикових вікон абсолютно безкоштовно.

Для замовлення послуг необхідно оформити виїзд майстра. На місці він виконає необхідну діагностику та оцінку. Далі оголошується вартість, якщо не потрібно додатково замовляти матеріали або комплектуючі, то усунення несправностей або необхідний вид обслуговування проводиться відразу ж, а замовник перевіряє і приймає роботу.

 Чому може знадобитися ремонт пластикових вікон?

Всі причини несправностей і виходу з ладу металопластикових віконних конструкцій умовно поділяють на три групи:

 1.     Неякісні або браковані вироби. Їх можна отримати в тому випадку, якщо звернутися до маловідомих виробників, що пропонують підозріло низькі ціни. Сьогодні випадки підробленої продукції зустрічаються досить рідко, але ще 5-10 років тому на українському ринку було чимало так званих «гаражних» віконних компаній. Вироблена ними продукція не відповідає сучасним вимогам і часто виходить з ладу. Нерідко проблеми зі склопакетами і пластиковими профілями виникають і у покупців житла в новобудовах. Забудовники прагнуть знизити свої витрати і встановлюють максимально бюджетні віконні конструкції. Вже через 2-3 роки їх власникам доводиться робити ремонт пластикових вікон.
 2.     Непрофесійний монтаж. Другою найпоширенішою причиною різних поломок і несправностей віконних конструкцій є порушення будівельних норм і вимог ДСТУ при їх установці. Навіть вікно з преміальним профілем, багатокамерним склопакетом і наднадійною фурнітурою здатне швидко вийти з ладу, якщо допущені серйозні помилки при монтажі, у тому числі неправильно герметизирований і захищений монтажний стик, воно не виставлено по рівню, розмір вікна не відповідає отвору і порушений допустимий монтажний проміжок і т.д.
 3.    Недбале поводження та порушення правил експлуатації. Якщо докладати надмірних зусиль при закриванні або відкриванні, дозволяти дітям висіти на стулці, немов на турніку, то навіть найміцніша фурнітура та профіль може дати збій. До того ж, через людський фактор нерідко виникають механічні пошкодження скла (необережність або навмисне хуліганство).

«Щоб збільшити термін служби конструкцій, рекомендується регулярно (мінімум 1-2 рази в рік) викликати майстра для професійного сервісного обслуговування. Він проведе регулювання, діагностику фурнітури та інших елементів, при необхідності замінить гумки ущільнювачів. Своєчасне виявлення потенційних несправностей дозволить оперативно усунути їх, мінімізувавши ваші витрати».

Наші кліенти

Є питання?

Потрібна допомога?

Залиште свої контакти, ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин і відповімо на всі питання!

Наші переваги: ​​чим ми кращі за інших!
Регулировка фурнитуры пластиковых окон в Киеве

Німецька якість

Всі матеріали від
німецьких виробників

Регулировка фурнитуры пластиковых окон в Киеве

Лояльність

Працюємо з юридичними
і фізичними особами

Регулировка фурнитуры пластиковых окон в Киеве

Зручність

Оформлення кредиту,
розстрочка на 6 міс. без%

Регулировка фурнитуры пластиковых окон в Киеве

Відкритість

Працюємо з юр. і
фіз. особами по "білій"
документації

Регулировка фурнитуры пластиковых окон в Киеве

Гарантії

Ми даємо від 2 років
гарантії на послуги

Регулировка фурнитуры пластиковых окон в Киеве

Професіоналізм

Наші майстри
сертифіковані
фахівці

Чому ремонт металопластикових вікон від Vizer?

Звернення в сервіс “Vizer” дає клієнтам кілька важливих переваг:

 •         Якісно. В нашій команді працюють кваліфіковані монтажники і фахівці ремонту з великим досвідом. Ми використовуємо перевірені матеріали німецького виробництва.
 •         З гарантіями. На всі надані послуги (матеріали і роботу) поширюються гарантійні зобов’язання на термін до 2 років.
 •         Оперативно і своєчасно. Ми працюємо без вихідних, що робить можливим терміновий ремонт пластикових вікон з виїздом фахівця на об’єкт в той же день, або в будь-який призначений вами зручний час.
 •         Лояльно. Віконний сервіс співпрацює з різними клієнтами: приватними замовниками і юрособами з укладенням контракту і наданням всієї необхідної звітної документації.
 •         Вигідно і прозоро. Ще один привід замовити у нас ремонт пластикових вікон – ціни. Компанія “Vizer” пропонує вигідні умови співпраці, не вимагає необґрунтованих предоплат, і не приховує вартості своїх послуг. Орієнтовні розцінки на всі послуги ви можете знайти в розділі «Ціни» на сайті або уточнити їх у консультантів в телефонному режимі.
 •        Чисто й охайно. Після обслуговування і ремонтних робіт ми приводимо до ладу об’єкт, прибираємо і вивозимо сміття.

НЕОБХІДНИЙ РЕМОНТ ВІКОН, ДО КОГО КРАЩЕ ЗВЕРНУТИСЯ?

Все залежить від складності робіт, дрібні дефекти можна виправити самостійно, але краще за все звернутися до фахівця. Досвідчений фахівець не лише проведе терміновий ремонт вікон, але також може запобігти майбутнім несправностям.

ЯК ШВИДКО ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА ДЛЯ РЕМОНТУ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН В КИЄВІ?

На ціну послуги балкона "під ключ" впливає безліч факторів: все залежить від кількості спеціалізованих робіт. Але якщо ці роботи проводить одна компанія, то замовник отримує великі знижки. Менеджери компанії зацікавлені в тому, щоб запропонувати великий спектр робіт недорого, і клієнт був задоволений.

Найнижчі ціни в Києві
Як ми працюємо
Замена фурнитуры пластиковых окон в Киеве недорого
Прийом заявки
Приймаємо заявку, узгоджуємо час і місце виконання робіт
Замена фурнитуры пластиковых окон в Киеве недорого
Підписання договору
Підписуємо договір і
вносимо 50% передоплати
Замена фурнитуры пластиковых окон в Киеве недорого
Здача робіт
Ви перевіряєте і
приймаєте роботу
Замена фурнитуры пластиковых окон в Киеве недорого
Оцінка роботи
Майстер прибуває до Вас,
оглядає і
оцінює поломку
Замена фурнитуры пластиковых окон в Киеве недорого
Виконання роботи
Швидко усуваємо несправність,
Ви вносите решту оплату.

Замовити безкоштовну консультацію про монтаж вікна

Ремонт балкона, ціни, скління в Києві

Безкоштовний виїзд замірника за 1 годину в Києві і області з 8:00 до 20:00

Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (095) 225-32-32, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23: 00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00